Działalność produkcyjną w obszarze gadżetów reklamowych, pamiątek oraz upominków wykonywanych w technologii grawerowania laserem 3D rozpoczęliśmy w 2009 roku. Od tego czasu systematycznie inwestujemy w swój park maszynowy oraz jakość obsługi. Oferujemy szeroki wybór statuetek z wysokiej jakości szkła, które poddajemy obróbce laserem 3D. Wykonujemy w nich grawerunki grafik 2D, modeli 3D oraz zdjęć przestrzennych. Każda z tych technik wyróżnia się swoimi unikalnymi właściwościami. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat przeczytaj przygotowany przez nas artykuł o technologii grawerowania laserem 3D.

Nasza nazwa rejestrowa to KSK Anna Sawoń, przy czym na rynku upominków firmowych działamy pod marką Statuetki 3D. Z kolei, z myślą o kliencie detalicznym, uruchomiliśmy Kryształy3D.pl (dawniej CrystalCiTY.pl) - sklep internetowy, za pośrednictwem którego osoby prywatne potrzebujące upominku dla najbliższych mogą w szybki i wygodny sposób zamówić spersonalizowany kryształ 3D. Większość produktów dostępnych w ofercie sklepu można poddać indywidualizacji na co najmniej jeden z trzech sposobów: wybierając jeden z dostępnych szablonów (wzorów), wpisując własną dedykację lub dodając zdjęcie.

Uwieczniamy świat w szkle.
- to jest to co robimy w Kryształy3D.pl

Potrzebujesz prezentu dla bliskich? Sprawdź naszą ofertę personalizowanych kryształów 3D, doskonałych prezentów na wszystkie okazje:

Zapraszamy do sklepu z prezentami Kryształy3D.pl