Uroczy kwiat stworzony w sposób nawiązujący do dziecięcego sposobu rysowania roślinek.

Uproszczony kształ sprawia, że kwiatek prezentuje się bardzo sympatycznie. Bardzo dobrze sprawdzi się w kompozycjach dedykowanych dla osób na co dzień pracujących z dziećmi.

Kliknij w umieszczoną poniżej grafikę, aby załadować model kwiatka. Za pomocą myszki możesz go obracać, skalować i przesuwać.Tak wyglądają nasze grawerowane laserem 3D statuetki z uwiecznionym w nich Kwiatkiem 3D:Jak zamówić statuetkę z tym motywem 3D?

Statuetkę z Kwiatkiem 3D i własną dedykacją możesz zamówić przy pomocy bardzo wygodnego w obsłudze konfiguratora statuetki dostępnego w naszym sklepie internetowym www.Kryształy3D.pl, lub też korzystając z szablonu PSD, który pozwala na samodzielne przygotowanie projektu w programie Adobe Photoshop. Dla tego modelu opracowaliśmy predefiniowaną kompozycję ze statuetką 10x7x3 cm dostępną:

Jeśli interesuje Cię grawerunek Kwiatka 3D w innym wzorze statuetki sprawdź nasz katalog statuetek i wyślij do nas zapytanie za pomocą formularza umieszczonego pod opisem wybranej przez Ciebie statuetki.