Bardzo elegancka, wręcz dostojna róża o smukłym pąku.

Kliknij w umieszczoną poniżej grafikę, aby załadować model. Za pomocą myszki możesz go obracać, skalować i przesuwać.Tak wyglądają nasze grawerowane laserem 3D statuetki z uwiecznioną w nich Różą 3D »Elegancji«Jak zamówić statuetkę z tym motywem 3D?

Statuetkę z Różą 3D »Elegancji« i własną dedykacją możesz zamówić przy pomocy bardzo wygodnego w obsłudze konfiguratora statuetki dostępnego w naszym sklepie internetowym www.Krysztaly3D.pl, lub też korzystając z szablonu PSD, który pozwala na samodzielne przygotowanie projektu w programie Adobe Photoshop. Dla tego modelu opracowaliśmy następujące, predefiniowane kompozycje:

Aby złożyć zamówienie na statuetkę zaprojekowaną przy wykorzystaniu szablonu PSD wyślij gotowy plik na adres email Biura Obługi Klienta naszego sklepu internetowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli interesuje Cię grawerunek Róży 3D »Elegancji« w innym wzorze statuetki sprawdź nasz katalog statuetek i wyślij do nas zapytanie za pomocą formularza umieszczonego pod opisem wybranej przez Ciebie statuetki.