Śliczne serca 3D z aplikacją gołąbków oraz obrączek. Wspaniały motyw ślubny.

Na wstędze można umieścić tekst Kochani Rodzice!, Kochana Mamo! lub Kochany Tato!

Kliknij w umieszczoną poniżej grafikę, aby załadować model serc. Za pomocą myszki możesz go obracać, skalować i przesuwać.Tak wyglądają nasze grawerowane laserem 3D statuetki z uwiecznionym w nich motywem Serc 3DJak zamówić statuetkę z tym motywem 3D?

Statuetkę z Sercami 3D oraz własną dedykacją możesz zamówić przy pomocy bardzo wygodnego w obsłudze konfiguratora statuetki dostępnego w naszym sklepie internetowym www.Krysztaly3D.pl, lub też korzystając z szablonu PSD, który pozwala na samodzielne przygotowanie projektu w programie Adobe Photoshop. Dla tego modelu opracowaliśmy następujące, predefiniowane kompozycje:


Aby złożyć zamówienie na statuetkę zaprojekowaną przy wykorzystaniu szablonu PSD wyślij gotowy plik na adres email Biura Obługi Klienta naszego sklepu internetowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli interesuje Cię grawerunek Serc 3D w innym wzorze statuetki sprawdź nasz katalog statuetek i wyślij do nas zapytanie za pomocą formularza umieszczonego pod opisem wybranej przez Ciebie statuetki.