Wymiary: 12 x 9 x 5 cm, ramka prosta
Symbol w katalogu: K/120.090.050/P
Opis:
Statuetka szklana o wymiarach 12x9x5 cm prostymi krawędziami. Stonowana bryła pozwala na umieszczenie w niej dowolnego wzoru 3D bez narzucania określonej stylistyki.

Prosty kształt statuetki pozwala na duża swobodę w zakresie grawerowania. Dobrze się będą w niej prezentować zarówno kompozycje z logo przedsiębiorstwa, jak również modele maszyn, budynków bądź aranżacje z wykorzystaniem roślin i zwierząt. Uniwersalny rozmiar i kształt statuetki sprawia, że można projektować w niej kompozycje 3D zarówno w układzie pionowym jak również poziomym. Wszystko to sprawia, że ten typ statuetki bardzo dobrze sprawdzi się zarówno jako baza dla stworznia nagrody firmowej, pamiątki okolicznościowej bądź ekskluzywnego podziękowania.

POBIERZ SZABLON STATUETKI (plik PSD): układ pionowy, układ poziomy.

Nasze realizacje z wykorzystaniem tego wzoru statuetki (kopiuj)

Cena jednostkowa tego typu statuetek, dla zamówienia o przeciętnej wielkości (rzędu kilkunastu-kilkudziesięciu sztuk), ze średnio złożonym motywem 3D, kształtuje się w przedziale od 115 do 140 zł netto. Aby uzyskać szczegółową wycenę wypełnij umieszczony poniżej formularz zapytania ofertowego.

Formularz kontatktowy

Zapytanie możesz wysłać na nasz adres email: kontakt@statuetki3d.pl