Wymiary: 12 x 9 x 5 cm, ramka ozdobna - żłobione krawędzie
Symbol w katalogu: R/OZDOB/Z/120X90X50
Opis:
Ramka z wysokiej jakości szkła o wymiarach 12x9x5 cm ze zdobieniami na krawędziach w postaci żłobień. Jest to grubsza wersja statuetki o podobnych wymiarach. Dzięki temu można w niej grawerować motywy 3D o większej głębokości względnej. Doskonale nadaje się do uwieczniania w jej wnętrzu zdjęć przestrzennych (2.5D/3D).

Statuetka dobrze prezentuje się zarówno w układzie poziomym (tj. stojąc na dłuższym boku), jak również układzie pionowym (tj. stojąc na krótszym boku). W zależności od jej orientacji, w przestrzeni pod lub obok grawerunku, istnieje możliwość umieszczenia sporej ilości tekstu. Ozdobne wykończenie krawędzi sprawia, że wygrawerowany w niej obraz prezentuje się bardzo efektownie. Statuetka ta to doskonały wybór na nagrodę, prestiżową pamiątkę lub ekskluzywny upominek.

Liczba żłobień na krawędziach statuetki może różnić się w zależności od partii dostawy. Dla tego wzoru statuetki na krótszej krawędzi występują najczęściej po 2 bądź 3 nacięcia, a na dłuższej krawędzi po 3 lub 4 nacięć. Jeśli ilość żłobień krawędzi jest dla Państwa istotna proszę zawrzeć tą informację w momencie składania zapytania ofertowego. Ze swojej strony zapewniamy, że wszystkie statuetki wykonane w pojedynczym zamówieniu będą jednorodne. Różnice w typach nacięć można zaobserwować na zdjęciach umieszczonych w galerii poniżej.

POBIERZ SZABLON STATUETKI (plik PSD): układ pionowy, układ poziomy.

Nasze realizacje z wykorzystaniem tego wzoru statuetki

Cena jednostkowa statuetek 3D tego typu, dla zamówienia o przeciętnej wielkości (rzędu kilkunastu-kilkudziesięciu sztuk z jednakowym, średnio złożonym motywem 3D), kształtuje się w przedziale od 115 do 140 zł netto. Aby uzyskać szczegółową wycenę wypełnij umieszczony poniżej formularz zapytania ofertowego.

Formularz kontatktowy

Zapytanie możesz wysłać na nasz adres email: kontakt@statuetki3d.pl