Wymiary: 15 x 12 x 5 cm, ramka ozdobna - nacięte krawędzie
Symbol w katalogu: K/150.120.050/C
Opis:
Duża, efektowna ramka z wysokiej jakości szkła o wymiarach 15x12x5 cm z ładnie naciętymi krawędziami. Świetnie będzie wyglądała z wygrawerowanym w jej wnętrzu zdjęciem przestrzennym jak również modelem 3D o dowolnej tematyce.

Delikatnie nacięte krawędzie dodają statuetce elegancji i sprawiają, że wykonane w niej grawerunki 3D zyskują dodatkowy urok. Jej regularny kształt sprawia, że można ustawiać ją zarówno w pionie (tj. na krótszej krawędzi), jak i w poziomie (tj. na dłuższej krawędzi). W połączeniu ze sporą głębokością (5 cm) daje to dużą swobodę w kwestii jakie kompozycje 3D będą mogły być w niej wygrawerowane. Ten format statuetki będzie doskonały dla przygotowania nagrody, pamiątki ważnego wydarzenia biznesowego lub osobistego upominku.

POBIERZ SZABLON STATUETKI (plik PSD): układ pionowy, układ poziomy.

Nasze realizacje z wykorzystaniem tego wzoru statuetki

Cena jednostkowa tych statuetek, przy zamówieniu przeciętnej wielkości (ok. 20-50 sztuk) oraz średnio złożonym motywie 3D jaki zostanie w nich wygrawerowany, kształtuje się w przedziale od 155 do 180  zł netto. Aby uzyskać szczegółową wycenę wypełnij umieszczony poniżej formularz zapytania ofertowego.

Formularz kontatktowy

Zapytanie możesz wysłać na nasz adres email: kontakt@statuetki3d.pl