Wymiary: 12 x 9 x 3 cm, ramka ozdobna - żłobione krawędzie
Symbol w katalogu: R/OZDOB/Z/120X90X30
Opis:
Ramka z wysokiej jakości szkła o wymiarach 12x9x3 cm ze zdobieniami na krawędziach w postaci żłobień. Doskonała do grawerowania w niej zdjęć 2D i 2.5 D oraz modeli 3D takich jak logo firmowe, odznaki, ozdobne napisy.

Kształt statuetki sprawia, że jest idealna do grawerowania w niej trójwymiarowych modeli o niewielkiej głębokości. Pięknie zaprezentują się w niej również zdjęcia. W zależności od ustawienia, w przestrzeni pod lub obok grawerunku, istnieje możliwość umieszczenia sporej ilości tekstu. Ozdobne żłobienia dodają statuetce efektownego blasku, dzięki czemu będzie stanowiła doskonały wybór na nagrodę, ekskluzywny dyplom bądź pamiątkę ważnego wydarzenia biznesowego.

Liczba żłobień na krawędziach statuetki może różnić się w zależności od partii dostawy. Dla tego wzoru statuetki na krótszej krawędzi występują najczęściej po 2 bądź 3 nacięcia, a na dłuższej krawędzi po 3 lub 4 nacięć. Jeśli ilość żłobień krawędzi jest dla Państwa istotna proszę to zastrzec w momencie składania zapytania ofertowego. Ze swojej strony zapewniamy, że wszystkie statuetki wykonane w pojedynczym zamówieniu będą jednorodne. Różnice w sposobie nacięć można zaobserwować na zdjęciach statuetki umieszczonych na tej stronie.

POBIERZ SZABLON STATUETKI (plik PSD): układ pionowy, układ poziomy.

Nasze realizacje z wykorzystaniem tego wzoru statuetki

Cena jednostkowa statuetek 3D tego typu, dla zamówienia o przeciętnej wielkości (rzędu kilkunastu-kilkudziesięciu sztuk z jednakowym, średnio pracochłonnym motywem 3D), kształtuje się w przedziale od 100 do 120 zł netto. Aby uzyskać szczegółową wycenę wypełnij umieszczony poniżej formularz zapytania ofertowego.

Formularz zapytania ofertowego


* pola oznaczone gwiazdką są polami obowiązkowymi