Wymiary: 15 x 10 x 6 cm, prostopadłościan ozdobny
Symbol w katalogu:
R/OZDOB/C/150X100X60
Opis:
Ramka ze szkła wysokiej jakości o wymiarach 15x10x6 cm z promieniście naciętymi krawędziami. Uniwersalny kształt i duże gabaryty pozwalają na grawerowanie w niej zarówno trójwymiarowych modeli, jak również zdjęć przestrzennych.

Bardzo ładne nacięcia sprawiają, że mimo sporej wagi (ponad 2 kg) statuetka prezentuje się bardzo elegancko. Jej grubość jest jej dużym atutem. Dzięki temu ten wzór statuetki doskonale sprawdza się przy motywach 3D o dużej głębokości względnej. Proporcje długości krawędzi pozwalają na swobodne projektowanie dla tej statuetki zarówno w orientacji poziomej jak i pionowej. Ten wzór statuetki dobrze sprawdzi się jako baza dla przygotowania ekskluzywnego prezentu biznesowego lub też "szklanego dyplomu" - eleganckiej nagrody firmowej przyznawanej najlepszym partnerom bądź pracownikom.

POBIERZ SZABLON STATUETKI (plik PSD): układ pionowy, układ poziomy.

Nasze realizacje z wykorzystaniem tego wzoru statuetki

Cena jednostkowa statuetek 3D tego typu, dla przeciętnej wielkości zamówienia (rzędu kilkunastu-kilkudziesięciu sztuk), z wygrawerowanym w nich motywem 3D o średnim stopniu skomplikowania, kształtuje się w przedziale od 140 do 185 zł netto. Aby uzyskać szczegółową wycenę wypełnij umieszczony poniżej formularz zapytania ofertowego.

Formularz kontatktowy

Zapytanie możesz wysłać na nasz adres email: kontakt@statuetki3d.pl