Wymiary: 15 x 12 x 5 cm, ramka ozdobna - żłobione krawędzie
Symbol w katalogu: R/OZDOB/Z/150x120x50
Opis:
Duża, elegancka ramka z wysokiej jakości szkła o wymiarach 15x12x5 cm ze zdobionymi krawędziami. Doskonała do grawerowania w niej zdjęć przestrzennych oraz trójwymiarowych modeli o tematyce roślinnej bądź religijnej.

Dekoracyjne żłobienia krawędzi dodają statuetce elegancji i sprawiają, że utrwalone w niej laserem 3D motywy zyskują dodatkowy blask. Swobodnie można ustawiać ją zarówno w pionie (tj. na krótszej krawędzi), jak i poziomo (tj. na dłuższej krawędzi). Daje to bardzo duże możliwości w przygotowywaniu unikalnych kompozycji 3D. Ten format szkła będzie doskonały dla przygotowania nagrody, pamiątki ważnego wydarzenia biznesowego lub osobistego upominku.

Liczba żłobień na krawędziach statuetki może różnić się w zależności od partii dostawy. Dla tego wzoru statuetki na krótszej krawędzi występują najczęściej są po 3 bądź 4 nacięcia, a na dłuższej krawędzi po 3 lub 5 nacięć. Jeśli ilość żłobień krawędzi jest dla Państwa istotna proszę zawrzeć tą informację w momencie składania zapytania ofertowego. Ze swojej strony zapewniamy, że wszystkie statuetki wykonane w pojedynczym zamówieniu będą jednorodne. Różnice w sposobie nacięć można zaobserwować na zdjęciach statuetki umieszczonych na tej stronie.

POBIERZ SZABLON STATUETKI (plik PSD): układ pionowy, układ poziomy.

Nasze realizacje z wykorzystaniem tego wzoru statuetki

Cena jednostkowa tych statuetek, przy zamówieniu przeciętnej wielkości (ok. 20-50 sztuk) oraz średnio złożonym motywie 3D jaki zostanie w nich wygrawerowany, kształtuje się w przedziale od 155 do 180  zł netto. Aby uzyskać szczegółową wycenę wypełnij umieszczony poniżej formularz zapytania ofertowego.

Formularz kontatktowy

Zapytanie możesz wysłać na nasz adres email: kontakt@statuetki3d.pl