Wymiary: 20 x 6 x 6 cm, prostopadłościan ozdobny
Symbol w katalogu: PR/C/200X60X60
Opis:
Statuetka z wysokiej jakości szkła o wymiarach 20x6x6 cm w kształcie prostopadłościanu z naciętymi promieniście krawędziami. Najlepiej prezentuje się w układzie pionowym. Przy takim ustawieniu nadaje się do grawerowania podłużnych modeli 3D tj.: logotypy i znaki firmowe o pionowej orientacji, instalacje techniczne, motywy roślinne.

Z kolei w układzie poziomym, statuetka świetnie sprawdza się przy grawerowaniu modeli bardzo szerokich, tj. takich, których szerokość jest co najmniej 2 razy większa od ich wysokości bądź głębokości. Do tej grupy modeli zaliczają się wszelkiego typu pojazdy (samochody, samoloty, statki), a także niektóre budynki oraz maszyny (np. drukarskie).

Dekoracyjne wykończenie każdej z krawędzi sprawia, że statuetka prezentuje się elegancko zarówno po ustawieniu jej na dłuższym jak i krótszym boku. Dlatego też będzie doskonałym materiałem do wykonania ekskluzywnego upominku biznesowego, prestiżowej nagrody bądź upominku okolicznościowego.

POBIERZ SZABLON STATUETKI (plik PSD): układ pionowy, układ poziomy.

Nasze realizacje z wykorzystaniem tego wzoru statuetki

Cena jednostkowa statuetek 3D tego typu, dla zamówienia przeciętnej wielkości (rzędu kilkunastu-kilkudziesięciu sztuk o jednakowym, średnio złożonym motywie 3D), kształtuje się w przedziale od 150 do 180 zł netto. Aby uzyskać szczegółową wycenę wypełnij umieszczony poniżej formularz zapytania ofertowego.

Formularz kontatktowy

Zapytanie możesz wysłać na nasz adres email: kontakt@statuetki3d.pl