Wymiary: 17 x 13 x 3 cm, szklany liść
Symbol systemowy: LISC-170.130.030-6B
Opis:
Statuetka o wymiarach 17x13x3 cm z krawędziami załamanymi w 6-ciu punktach. Elegancka forma sprawi, że uwieczniony w niej logotyp, dedykacja lub zdjęcie będą prezentować się zgrabnie i gustownie.

Kształtem statuetka przypomina szklany liść bądź bryłę lodu. Z uwagi na jej grubość najlepiej komponują się w niej drobne i relatywie płaskie modele 3D tj. przetworzone do formy przestrzennej logo lub napis. Statuetka bardzo dobrze sprawdzi się jako baza do przygotowania prestiżowego upominku wręczanego z okazji ważnych spotkań biznesowych lub wydarzeń firmowych (np. konferencji lub obchodów okrągłej rocznicy pracy zasłużonych pracowników).

Statuetka nie ma jednoznacznie określonej strony frontowej. Oba ustawienia można wykorzystać przy projektowaniu jako widok "od przodu".

POBIERZ SZABLON STATUETKI (plik PSD): układ podstawowy, układ odwrócony 

Nasze realizacje z wykorzystaniem tego wzoru statuetki

Cena jednostkowa statuetek 3D tego typu, dla zamówienia o przeciętnej wielkości (rzędu kilkunastu-kilkudziesięciu sztuk, ze średnio złożonym motywem 3D) kształtuje się w przedziale od 130 do 160 zł netto. Aby uzyskać szczegółową wycenę wypełnij umieszczony poniżej formularz zapytania ofertowego.

Formularz kontatktowy

Zapytanie możesz wysłać na nasz adres email: kontakt@statuetki3d.pl