Wymiary: 10 x 7 x 3 cm, ramka prosta
Symbol w katalogu: R/PR/100X70X30
Opis:
Ramka ze szkła wysokiej jakości o wymiarach 10x7x3 cm. Doskonała do grawerowania w niej laserem 3D zdjęć oraz trójwymiarowych modeli takich jak logo firmowe, odznaki, ozdobne napisy.

Kształt statuetki sprawia, że jest idealna do grawerowania trójwymiarowych modeli o niewielkiej głębokości.  Doskonale prezentują się w niej również zdjęcia. W przestrzeni pod lub obok utrwalonego w szkle obrazu 3D istnieje możliwość umieszczenia dużej ilości tekstu. Z tego względu ten wzór statuetki świetnie sprawdzi się jako baza dla wykonania oryginalnej pamiątki osobistej bądź upominku biznesowego. Równocześnie, jej prosty kształt pozwala na uzyskanie bardzo dobrej relacji ceny do rozmiaru statuetki.

POBIERZ SZABLON STATUETKI (plik PSD): układ pionowy, układ poziomy.

Cena jednostkowa statuetek 3D tego typu, dla zamówienia o przeciętnej wielkości (rzędu kilkunastu-kilkudziesięciu sztuk) i średnio skomplikowanym motywie 3D jaki zostanie w nich wygrawerowany, waha się w przedziale od 50 do 60 zł netto. Aby uzyskać szczegółową wycenę wypełnij umieszczony poniżej formularz zapytania ofertowego.

Formularz kontatktowy

Zapytanie możesz wysłać na nasz adres email: kontakt@statuetki3d.pl