Galeria Inspiracji

Galeria Inspiracji

  • Branża - dla kogo?

  • Wydarzenie - jaka okazja?

Wczytywanie wyników...

Magnolia 3D » Kobiecy Dotyk «

Statuetka 3D z magnolią. Wewnątrz szklanej kolumny znajduje się trójwymiarowy grawerunek kwiatu magnolii, dedykacja oraz podpis.

Tulipan 3D » Kwiat Nadziei «

Statuetka 3D z tulipanem. Wewnątrz szklanej statuetki znajduje się trójwymiarowy grawerunek kwiatu tulipana, dedykacja dla partnerki oraz podpis.

Lilia 3D » Niebiańskie Szczęście «

Statuetka 3D z kwiatami lilii. Wewnątrz szklanej kolumny znajduje się trójwymiarowy grawerunek kwiatów oraz dedykacja na urodziny i podpis.

Lotos 3D » Szczęśliwe Odrodzenie «

Statuetka 3D z lotosem. Wewnątrz szklanej kolumny znajduje się trójwymiarowy grawerunek kwiatu lotosu, dedykacja na prezent oraz podpis.

Kamelia 3D » Czysta Doskonałość «

Statuetka 3D z kamelią. Wewnątrz szklanej kolumny znajduje się trójwymiarowy grawerunek kwiatu kamelii, dedykacja na prezent oraz podpis osoby wręczającej…

Słonecznik 3D » Radosny Uśmiech «

Statuetka 3D ze słonecznikiem. Wewnątrz szklanej kolumny znajduje się trójwymiarowy grawerunek kwiatu słonecznika oraz tekst dedykacji na prezent i podpis.

Goździk 3D » Powiew Delikatności «

Statuetka 3D z goździkiem. Statuetka ma kształt kolumny o gwiaździście ściętych krawędziach i jest wykonana ze szła. Wewnątrz znajduje się…

Konwalia 3D » Czuły Dotyk «

Statuetka 3D z konwalią. Wewnątrz szklanej kolumny znajduje się trójwymiarowy grawerunek kwiatów konwalii, dedykacja na prezent i podpis.

Piwonia 3D » Kwitnąca Piękność «

Statuetka 3D z kwiatem piwonii. Wewnątrz szklanej statuetki o ściętych krawędziach znajduje się trójwymiarowy grawerunek piwonii, dedykacja na prezent oraz…